O Firmie

Profil Firmy

Księgowość Polska to wywodzące się z Krakowa biuro rachunkowe, które od ponad 15 lat zajmuje się wspieraniem przedsiębiorców w prowadzeniu każdego rodzaju działalności gospodarczej. Specjalizujemy się w prowadzeniu ksiąg rachunkowych, ksiąg przychodów i rozchodów oraz obsłudze kadrowo – płacowej zarówno polskich, jak i zagranicznych firm.

Naszym Klientom zapewniamy również pomoc w załatwianiu spraw urzędowych.
Nasza oferta obejmuje wsparcie na każdym etapie rozwoju biznesu począwszy od doradztwa w zakresie właściwego wyboru formy działalności przez rejestrację, a następnie bieżącą obsługę.

Dbamy o to, aby Klient mógł skoncentrować się na prowadzeniu firmy zamiast tracić cenny czas w urzędach dlatego reprezentujemy go przed Urzędem Skarbowym, Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, Urzędem Miasta i Głównym Urzędem Statystycznym w zakresie objętym świadczonymi usługami.

Potencjałem naszej firmy jest zespół specjalistów, który tworzą gruntownie wykształceni, ambitni i nie bojący się podejmować trudnych wyzwań pracownicy. To oni wnoszą do naszej organizacji wiedzę, doświadczenie, zapał do pracy oraz nowe idee i pomysły. Są też gwarantem wysokiej jakości obsługi.

Uważnie słuchamy naszych Klientów i stale dostosowujemy naszą ofertę do ich konkretnych potrzeb.

Indywidualne podejście

Najwyższej jakości obsługę zapewniamy dzięki wykwalifikowanej, doświadczonej kadrze licencjonowanych księgowych i kadrowych. Do świadczenia usług przydzielamy dedykowany zespół, który kompleksowo zajmuje się prowadzeniem spraw Klienta. Takie rozwiązanie zapewnia indywidualne podejście oraz umożliwia bezpośredni kontakt z osobami w pełni zorientowanymi w jego sprawach.Sukces naszych Klientów jest również naszym sukcesem. Dlatego w naszej pracy staramy się pomagać w wyborze optymalnych rozwiązań pozwalających obniżyć koszty prowadzonej działalności gospodarczej.

Oferujemy usługi w zakresie:

Pełnej obsługi księgowej
Pełnej obsługi kadrowo - płacowej
Outsourcingu - działów księgowych i kadrowo - płacowych
Rejestracji podmiotów gospodarczych
Udostępniania adresu siedziby

Opinie Klientów

Księgowość Polską cenie za rzetelną wiedzę, bardzo dobry kontakt, sprawność działania, chęć rozwiązania problemu – współpracuję bezpośrednio z działem kadr i płac.

 

ksiegowosc polska w Krakowie

Firma Księgowość Polska wyróżnia się szybkim, rzetelnym podejściem do tematów. Bardzo dobrą, miłą komunikacją. Znakomitą dostępnością pracownika. Skłonnościami pracownika do nauki nowych umiejętności. Przyjmowaniem wyzwań w krótkim, średnim, długim terminie.

ksiegowosc polska w Krakowie

Firma Księgowość Polska wyróżnia się kompetencją, fachowością, współpracą, komunikacją, znakomitą relacją z pracownikami.

ksiegowosc polska w Krakowie

Projekty Unijne

Ksiegowosc Polska

Dlaczego My

Doświadczony zespół
Elastyczność
100% ochrona
Indywidualne podejście

Cechuje nas doświadczona kadra oraz bogate doświadczenie

Zadzwoń teraz +48 (12) 686 37 70
Lokalizacja ul. Domki 14 Kraków